PRIMA COOL | První dojmy z pořadu Hrajeme s Alim

7. února 2015 v 19:11 | Erika |  Recenze

Dneska si uděláme něco jako recenzi nebo spíš první dojmy z nového pořadu televize Prima Cool Hrajeme s Alim. Pořad měl dnes premiéru hned po velmi sledovaným a i u mě velmi oblíbených pořadů Re-Play a Aplikace. Prvně jsem čekala, že to bude něco jako lets playe s youtuberama, ale trošku jsem se zpletla. No prostě je to pořad, ve kterém si Ali prostě pozval domů několik youtuberů (Matůš, Explo, Vidrail, Stejk, Martin Rota) a jeho kamarádku. No a k překvapení tam byl i Jakub Kohák. No těšila jsem se na to, ale poněkud mě to zklamalo.


Vlastně sice hráli hry, ale bylo to podáno tak nezáživným způsobem, až to bolí. Youtubeři byli skvělí, to každopádě, ale právě to, na čem to upadalo, byl samotný Ali. A to je celkem špatné, když je to jeho pořad. Prostě i když tam bylo několik věcí i velmi dobrých, tak tomu celkově chyběl vtip a pojinta. No a Ali sám o sobě mě moc nezaujal. Je prostě takový nemastný neslaný a neznámí. Já se ze všeho nejvíc těšila právě na mé oblíbené youtubery, ale zdá se mi, že jim tam nedali moc prostoru. Možná, že kdyby do toho mohli víc zasáhnout, tak by to bylo vtipnější. Jediný, kdo snad něco říkal byl Martin Rota a semtam Vidrail.

Trvalý odkaz na vložený obrázek

Co se týče dalších postav, neboli té jeho kamarádky a J. Koháka. Z jedné strany super nápad tam dát holku, ale moc se jim to nepovedla. Ta pomalu nevěděla, co se děje a když hrála, tak ani nevěděla, co dělat. Prostě mi tam nesedí. No a třešničku an dortu tomu dal právě Jakub. Jako já ho mám moc ráda. Ráno ho poslouchávám i na Evropě 2. Ali měl sice pravdu, že je s ním vždycky sranda, ale spíš mi ho bylo líto. Jako oni se tam baví o hrách a on prostě neví. No a když hrál GTA 5, tak pořád nevěděl co dělat. Což se dá pochopit, ale kluci (hlavně Vidrail) mu museli pořád říkat, co má dělat. A to nebaví nikoho.

ZÁVĚR?
Závěrem bych asi řekla, že nápad je to skvělý. Ale má hrozně moc chyb. Měli by zapracovat na střihu toho, co tam vůbec dávají a jak to tam dávají. Dále by to chtělo nějakou jinou holku, která aspoň ví, o čem běží. Ale abych nebyla jenom zlá. Youtubeři jsou tam svělí a bylo by určitě super, kdyby tam semtam vzali i někoho jiného. Jinak třeba jim křivdím, byl to teprve první díl. Třeba to bude příště lepší.

HODNOCENÍ 3/5
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Susan Smith Susan Smith | Web | 7. února 2015 v 22:47 | Reagovat

Už jsem o tom slyšela několikrát, hlavně prostřednictvím Exploiteda a Vidraila. Všechny ty youtubery tam naprosto zbožňuji. Budu muset na to někdy kouknou, jelikož teď není čas a ani nebude :/, možná ale stihnu třeba další díl, který možná bude i lepší, protože podle tvé recenze první díl nebyl asi nejlepší :).

2 LadyBajaji LadyBajaji | 11. února 2015 v 13:24 | Reagovat

Musím uznat, že je pravda, že samotným holkám křivděj, když tam pošloutakovou holčičku co ještě nic moc nehrála.. To staví automaticky holky do už tak známé skupiny "mudlů" ve hrách.. :D Jinak jsem ráda, že tam dali... teď si nemůžu vzpomenout, jak se jsmenuje, ale pořád se na něco "nasírá" :D Jinak supr recence!

3 Lordmark Lordmark | E-mail | 9. března 2015 v 9:05 | Reagovat

Zpletla..? Pojinta..? Je ti 12 ? Jak vůbec můžes psát blog, když ani neumíš psát ? A ten pořad je hrozný, hrozný, dělá akorát ostudu všem opravdovým gamerům. Když pominu to, že jejich cílová skupina jsou děti od 6 do 14 let, tak i tak je to hrozný, což je co říct.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama