Informační článek.

22. února 2015 v 15:55 | Erika

Zdravím všechny. Jako první bych vám chtěla poděkovat tentokrát už za druhý měsíc s námi. Nesmírně mě těší, že sem chodíte a líbí se vám naše články. Také je to všechno pro vás. Nicméně v tomto článku bych vám chtěla napsat pár novinek, předělávek a nábídek, které pro vás máme. Jinak určitě jste si všimli nového vzhledu. Pořád hledám ten pravý, ale myslím, že tohle není špatné. Kdyžtak mi napište do komentáře jak se vám líbí a jestli ho mám nechat. Ale teď už k tématu.


VĚCI OHLEDNĚ REGISTRACE A PRO REGISTROVANÉ
Určitě víte, nebo jste si aspoň všimli, že je u nás na blogu možnost registrace. Dokonce jste i někteří zaregistrováni a to mě opravdu těší. To, co vlastně díky registraci získáte je hlavně reklama na váš blog u nás. Dole v menu můžete vidět avatary těch, kteří se u nás už zaregistrovali. Novinkou však také jsou nové ikonky a bannery. To proto, abyste nemuseli mít na blogu jen tu naši nudnou ikonu, tak si jí můžete změnit právě za jeden z nových bannerů.

PRO ZÁJEMCE O SPOLUPRÁCI
U nás na blogu je také možnost spolupráce neboli výměni ikon. Je to jednoduché, prostě my tu budeme mít vaši ikonu a vy zase tu naši. A k čemu je to vlastně dobré? No zaprvé pokud píšete o něčem, co by mohlo zajímat naše čtenáře (a naopak), tak si vás díky tomu najdou. A za druhé čím více odkazů na svoji stránku máte na různých webech, tím snadněji vás lidi najdou na google. A to se myslím také hodí. Tak pokud máte aspoň nějakou návštěvnost a píšete o něčem, co aspoň trošku spadá pod naše témata, tak mi můžete napsat na můj email monas.p@seznam.cz, že máte zájem o spolupráci.

PSANÍ ČLÁNKŮ
Chcete pro nás napsat jeden dva články? Není nic jednodušího. Staší, když se u nás zaregistrujete a potom mi můžete na email [monas.p@seznam.cz] posílat články do aleluja. Pokud se mi budou líbit a hodit, tak vám napíši, které datum bude váš článek zveřejněn a pod článkem budete uvedeni jako autor + zde bude i váš blog.

CHCETE SE STÁT REDAKTOREM?
Pro blog píšeme jen dvě holky. Já (Erika) a CherryPie. A protože jsme jen dvě, tak nestíháme psát všechno a pomoc by se nám určitě hodila. Pokud máš skušenosti s psaním, zajímáš se o geek, fandom a game tématiku, tak jsi ta správná osoba. Žádné přehnané podmínky nemáme. Jen hledáme někoho, kdo aspoň jednou za týden napíše článek, nebude zneužívat hesla a jeho články budou mít hlavu a patu. Pokud jsi ještě stále nestratil zájem, tak mi můžeš napsat na email monas.p@seznam.cz a k tomu mi poslat i proč chcete být redaktorem a nějakou ukázku vašeho psaní.

Jestli máte nějaké otázky, připomínky či nápady, co by jste tu rádi viděli, napište do komentáře.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama