Benedict Cumberbatch | O světě Doctora Strange a meditacích

7. ledna 2015 v 9:46 | CherryPie |  Tématické

Ahoj! Já jsem nová adminka/redaktorka tohoto blogu a představuju se vám jako CherryPie! Doufám že se vám moje články budou líbit. A zatím pro vás mám článek o Benedictu Cumberbatchi (znám rolí Sherlocka) a jeho nové roli Doctora Strange. Přečtěte si rozhovor s Benedictem o této roli. Jaké má znalosti s magií? A co všechno prozradil o nadcházejícím filmu? To se dočtete právě zde.


Nad filmem začne Marvel pracovat už tento rok a při Sprigs festival se novináři Benedicta zeptali co ho k roli přitahuje a nemyslí li si že je to docela riziko.

,,Ne nebojím se rizika kvůli Marvelu. Marvel dokáže z obyčejných a málo známých postav v komiksech vytvořit bohy na stříbrném plátně. V tomhle případě je to jinak. Je to astrální plán. Je to ohromná nová část která umožní vybudovat tento příběh a tuto postavu. Ale víte,jsem hrozně rád za práci se Scotem,čí fantazie nemá hranic a se všemi kluky a holkami z Marvelu které vždy vědí co dělají.Ale pro začátek bych se musím vypořádat s nějakými věcmi. Potřeboval bych vytvořit nevelikou divadelní hru s názvem ,,Hamlet " v létě a také Vánoční speciál ,,Sherlocka" natáčení kterého začnou tak za tři dny-ups. Ano,je to tak."

Marvel konkrétně zkoumal fyzickou rovinu existence v jeho filmrch,Dr.Strange nás nyní posílá na cestu přes astrální rovinu. Také se novináři herce zČeptali o Nejstarším(The oldest) a bude li natáčení probíhat v Hymalájích.

,,Ach..no budete se miset dočkat a uvidět to sami. Já se do spoilerování jen tak nedám. Je to zajímavá cesta a já jsem velice rozrušen kvůli tomuto duchovnímu světu. Je to něco co bylo důležitou částí mého života.

Jak to má Cumberbatch s magickými znalostmi:

,,Často medituju. Je to výborný způseb se uklidnit,utéct od blázince co je kolem a také být hodnějším a pozornějším. Hodně jsem pochopil z mých zkušeností v Darjilingu,západní Bengálsko přímo na hranicích s Nepálem. Byli to Tibetské mniši-buddhisté v nepálském domečku v Indii s výhledem na Butan. Byly to vážně tvarující mysl zkušenosti v ranním věku. Snažil jsem se je uložit do svého života. Myslím že to už má dobré následky."

Když jednou Cumberbatch ,,hledal sebe",učil angličtinu v Tibetském chrámu. Tehdy,ale také málem nezemřel kvůli nemoci. Popisoval halucinace a vidiny o hvězdách které se měnily ve světlo. Tahle část jeho života mu zahrála důležitou roli k dostání role Dr.Strange. Nakonec se ho v Interwiev zeptali jestli četl komiksy o Doctoru Strangi už v dětství:

,,V deětství,ne." A vůbec jsem komiksy moc nečetl. Trochu o Asterixovi.To je asi vše.Doma jsme moc komiksů neměli. Neměli jsme Marvel. Ale můžete se vsadit že teď je čtu a to hodně.


http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--BE_3LBFc--/ljjgszqqh5vqa3tr62ul.jpg

http://redcarpetrefs.com/wp-content/uploads/2014/11/zz31.jpg

Doctor Strange v kinech 4.listopadu 2016.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyBajaji LadyBajaji | 6. února 2015 v 21:36 | Reagovat

Krásné obrázky a je škoda, že se Ben nepřidá na stranu SPOILERŮ! :D

2 Nosferatu Psiren, NEblahé paměti Nosferatu Psiren, NEblahé paměti | E-mail | Web | 8. května 2015 v 17:29 | Reagovat

Těším se na ten film, zastávám názor, že Benedicta není nikdy dost :D
Mimochodem CherryPie, chtělo by to v článcích dávat pozor na překlepy a hrubky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama